text.skipToContent text.skipToNavigation
ACER X115 проекторIDEK000074435
Нашата најниска цена
20.890,00 ден
ACER X115 проектор. Резолуција SVGA 800x600, осветленост 3.300 alm, контраст: 20.000:1, трајност на ламба 5.000h

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.10.2019

ACER X115 проектор. Резолуција SVGA 800x600, осветленост 3.300 alm, контраст: 20.000:1, трајност на ламба 5.000h
Бренд Acer
Тип на производ Проектор