text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX Smart 32'' TV32LE78T2S2SM -ТелевизорIDEK000211726
10.000,00 ден
Нашата најниска цена
8.899,00 ден
VIVAX IMAGO LED TV-32LE77SM_eu / Карактерискити: Дијагонала 32" / 80 cm, Резолуција 1366x768, Светлина 320 cd/m2, Контраст 3000:1, Видлив агол (hor.) 178 °, видлив агол (ver.) 178 °, време на р...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2019

VIVAX IMAGO LED TV-32LE77SM_eu / Карактерискити: Дијагонала 32" / 80 cm, Резолуција 1366x768, Светлина 320 cd/m2, Контраст 3000:1, Видлив агол (hor.) 178 °, видлив агол (ver.) 178 °, време на реакција 5 ms, VESA 200x200, Composite 1, HDMI 3, , VIVAX IMAGO LED TV-32LE78T2S2SM, HD, DVB-T/C/T2, A.Телевизорот поддржува Андорид систем односно е смарт и подлежи на 24 месеци гаранција од овластениот сервисер ПАКОМ Компани-Скопје.
Бренд Vivax
Тип на производ Телевизор