text.skipToContent text.skipToNavigation
Д-Линк ДЦС-2132Л мрежна камера за видео надзорIDEK000004170
Нашата најниска цена
18.724,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тхе ДЦС-2132Л ХД Вирелесс Н Цубе Цлоуд Цамера ис а мидлинк-енаблед ИП сурвеилланце цамера тхат летс иоу монитор ан ареа 24 хоурс а даи. Ит хелпс иоу кееп ан еие он иоур хоме ор оффице, евен вхен иоу’ре аваи. 24/7 ХД Сурвеилланце фор Иоур Хоме ор Оффице Тхе ДЦС-2132Л ис буилт витх а мегапиkcел имаге сенсор то гиве иоу хигх-kuуалити снапсхотс анд видео витх ресолутионс уп то 720п ХД. Тхис гивес иоу схарп, хигхресолутион снапсхотс анд видеос витх рицх детаил. Гет а цлосер лоок витх еПТЗ, вхицх летс иоу зоом ин, зоом оут, анд пан ацросс иоур цамера’с видео со иоу цан сурвеи а ларге ареа еасили. Ан инфраред цут ремовабле (ИЦР) филтер ис алсо буилт инто тхе ДЦС-2132Л, вхицх блоцкс инфраред лигхт дуринг тхе даи фор импровед имаге kuуалити. Ат нигхт, ит мовес оут оф тхе ваи то усе алл аваилабле лигхт фор лов-лигхт сурвеилланце, анд паиред витх тхе ИР ЛЕД иллуминатор, тхис цамера цан монитор ан ареа евен ин цомплете даркнесс
Тип на производ Камера