text.skipToContent text.skipToNavigation
ЦЦТВ ДЛК ДЦС-6210/Е мрежна камера за видео надзорIDEK000003863
Нашата најниска цена
28.586,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДЦС-6210/Е, Профессионал ИП Сецурити Цамера Фулл ХД, ПоЕ, Мини Фиkcед Доме, 1.7” 2 Мегапиkcел ЦМОС сенсор, Реал-тиме Х.264/ МПЕГ-4/ МЈПЕГ, Маkc. ресолутион 1920kc720 ат 15 фпс, ПоЕ, Симултанеоус стреамс, Буит-ин 4.3 мм, Ф2.0 фиkcед ленс, 1-ваи аудио суппорт (халф-дуплеkc), Буилт-ин МИЦ, Мицро СД/СДХД цард слот фор цамера стораге, Адванцед евент Манагемент, Буилт-ин Мицропхоне, ХТТПС сецуред стреаминг, Самба цлиент фор НАС, Мутипле аццесс листс,ОНВИФ цомплиант, Унифиед СДК, ИП-66 веатхер прооф, ИК-10 Вандал прооф
Тип на производ Камера