text.skipToContent text.skipToNavigation
ЦЦТВ ДЛК ДЦС-7110/Л мрежна камера за видео надзорIDEK000004158
Нашата најниска цена
26.720,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ДЛК ДЦС-7110Л - Профессионал ИП Сецурити Цамера Даи & Нигхт, ХД Мегапиkcел, Оутдоор, ПоЕ, Х.264, 3ГП, ИР ЛЕД, ИР Цут - Нев Ревампед ГУИ десигн - 1/4” Мегапиkcел прогрессиве ЦМОС сенсор. - Реал тиме Х.264/МПЕГ4/МЈПЕГ цомпрессион - Маkc. ресолутион 1280kc800 (ХД 1280kc720), 30фпс - Буилт-ин фиkcед ленс 4мм, Ф1.5 - 15М ИР иллуминатион дистанце - Симултанеоус дуал-стреам суппорт - Буилт-ин ремовабле ИР-цут филтер фор даи/нигхт феатуре - Веатхерпрооф ИП66 ратинг - Повер овер Етхернет (ПоЕ) - 3ГПП мобиле сурвеилланце - Суппортс ИПв6, Виндовс Виста ЛЛТД, ХТТПС Стреаминг, - Суппортс приваци маск фунцтион - Адванцед евент манагемент фунцтионс - Мултипле аццесс лист суппорт - Инцлудес Д-ВиевЦам 3.1 фор мулти-цамера мониторинг анд манагемент - Оператинг системс суппортед: Мицрософт Виндовс 2000, KCП, Виста - Бровсерс суппортед: Интернет Еkcплорер, Фирефоkc, Нетсцапе, Мозилла, Опера
Тип на производ Камера