text.skipToContent text.skipToNavigation
монитор 19" АОЦ Е966СВНIDEK000034039
Нашата најниска цена
4.377,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Е966СВН, 18,5", 16:9, 1366kc768, 200 цд/м2, 20.000.000:1, 90 °, 65 °, 5 мс, Д-Суб, Боја Црна, ЛЕД
Тип на производ Монитор