text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор Е2280SVNIDEK000034024
Нашата најниска цена
4.839,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Е2280СВН, 21,5", 16:9, 1920kc1080, 200 цд/м2, ЦР 700:1, ДЦР 20.000.000:1, 90 °, 65 °, 5 мс, Д-Суб, Боја црна, Сталак тилт, Фулл ХД 1920kc1080@60Хз, Енергистар, вклуцен ВГА кабел
Тип на производ Монитор