text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 23 EliteDisplay Е223а 21.5"IDEK000067529
Нашата најниска цена
6.929,00 ден
Е223, 21,5", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, 3000:1, 178 °, 178 °, 5 мс, ДисплаиПорт,УСБ, Интернал 1 В пер цханнел спеакерс

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Е223, 21,5", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, 3000:1, 178 °, 178 °, 5 мс, ДисплаиПорт,УСБ, Интернал 1 В пер цханнел спеакерс
Бренд Hp
Тип на производ Монитор