text.skipToContent text.skipToNavigation
HP 24 V243, W3R46AA мониторIDEK000067565
Нашата најниска цена
8.892,00 ден
В243, 24", 16:9, 1920kc1080, 250 цд/м2, 1000:1, 170 °, 160 °, 5 мс, Д-Суб,ДВИ-Д

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

V243, 24", 16:9, 1920x1080 FullHD, 250 cd/m2, 1000:1, 170 °, 160 °, 5 ms, D-Sub,DVI-D, W3R46AA

Бренд Hp
Тип на производ Монитор