text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo E1922 Wide 18.5" LED мониторIDEK000034427
Нашата најниска цена
4.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo E1922 Wide 18.5" LED Backlit LCD TCO 6.0 VGA, 1366 x 768/5ms/ 1000:1, 170/160/250cd
Тип на производ Монитор