text.skipToContent text.skipToNavigation
Lenovo T2324p 23" LED IPS мониторIDEK000034436
Нашата најниска цена
10.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Lenovo T2324p 23" LED IPS (1920 X 1080)/VGA, HDMI, DP/ 1000:1/ USB/ 7ms/ 178/178/ 250cd/m2/Lift Tilt Swivel Pivot
Тип на производ Монитор