text.skipToContent text.skipToNavigation
MS Cruiser Bluetooth слушалка со микрофонIDMK-20583
Нашата најниска цена
972,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MS Cruiser bluetooth слушалка со микрофон. BT 4.1; Време на зборување: 4,5 часа; Време на слушање музика:3,5 часа; Време на мирување; 100 часа; Домет 10м; Време на полнење 1,5 часа преку micro USB; iOS и Android компатибилност; CVC намалување на бучава; A2DP/HFP/HSP/AVRCP/SPP
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Слушалки