text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МФП ЦАН МЛЈ МФ231IDEK000002977
Нашата најниска цена
9.240,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон МФ231 мултифункциски 3-во-1 уред, принт/цопи/сцан, 23 стр/мин /флатбед скенер, 15.000 месецно (Тонер ЦРГ737)
Тип на производ Принтер