text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МФП ЦАН МЛЈ МФ249двIDEK000005182
Нашата најниска цена
20.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон МФ247дв мултифункциски 4-во-1 уред, принт/цопи/сцан/фаkc вирелесс, ДАДФ(50 сх) 27 стр/мин 15.000 месецно (Тонер ЦРГ737)
Тип на производ Принтер