text.skipToContent text.skipToNavigation
ПРН МФП ЦАН МЛЈ 237вIDEK000004520
Нашата најниска цена
11.550,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон МФ237в мултифункциски 4-во-1 уред, принт/цопи/сцан/фаkc, вирелесс, АДФ(35 сх) 23 стр/мин /флатбед скенер, 15.000 месецно (Тонер ЦРГ737)
Тип на производ Принтер