text.skipToContent text.skipToNavigation
Пиkcма Г1400IDEK000003147
Нашата најниска цена
8.040,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон А4 ИнкЈет пецатац Г1400, 8.8 сл/мин, УСБ (ГИ490 Бк, Ц, М И)
Тип на производ Принтер