text.skipToContent text.skipToNavigation
Пиkcма Г2400IDEK000005024
Нашата најниска цена
10.353,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Цанон А4 мултифункциски 3 во 1 уред Г2400, принт/цопи/сцан, 8.8сл/мин (ГИ490 БК,Ц,М,И)
Тип на производ Принтер