text.skipToContent text.skipToNavigation
ДОЦУМЕНТ РЕАДЕР Ц225ВIDEK000203776
Нашата најниска цена
25.390,00 ден
Цанон А4 скенер,ДРЦ225В, 25ппм, 30АДФ, УСБ, ВиФИ, 1.5К дневно

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.03.2019

Цанон А4 скенер,ДРЦ225В, 25ппм, 30АДФ, УСБ, ВиФИ, 1.5К дневно
Бренд Canon
Тип на производ Скенер