text.skipToContent text.skipToNavigation
AOC монитор 19" E970SVHIDEK000034053
Нашата најниска цена
3.869,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 27.05.2019

Е970СВН, 18,5'', 16:9, 1366kc768, 200 цд/м2, ЦР 700:1, ДЦР 20.000.000:1, 90 °, 65 °, 5 мс, Д-Суб, Боја Блацк, Сталак тилт, Смарт феатурес Ецо Моде анд е-Савер, Енергистар 6, вклуцен ВГА кабел
Тип на производ Монитор