text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL, клима уред ACP-12CH35AESIDEK000211158
Нашата најниска цена
12.500,00 ден
VIVAX COOL, клима уред ACP-12CH35AES

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL, клима уред ACP-12CH35AES
Бренд Vivax
Тип на производ Моно сплит клима уред