text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL ACP-12CIFM35AERI2IDEK000211573
Нашата најниска цена
8.100,00 ден
VIVAX COOL ACP-12CIFM35AERI2

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL ACP-12CIFM35AERI2
Бренд Vivax
Тип на производ Моно сплит клима уред