text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL ACP-27COFM79AERI R32IDEK000211571
Нашата најниска цена
45.800,00 ден
VIVAX COOL ACP-27COFM79AERI R32

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL ACP-27COFM79AERI R32
Бренд Vivax
Тип на производ Моно сплит клима уред