text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW инвертер клима уредIDEK000035576
Нашата најниска цена
38.888,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW инвертер клима уред
Капацитет на ладење (kW) 5,3
Капацитет на греење (kW) 5,6
Енергетска класа на ладење A+
Бренд Vivax
Тип на производ Клима