text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX COOL S+ DESIGN 3,5kW инвертер клима уредIDEK000035575
26.666,00 ден
Нашата најниска цена
23.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX COOL S+ DESIGN 3,5kW инвертер клима уред ACP-12CH35AESI +
Бренд Vivax
Тип на производ Клима