text.skipToContent text.skipToNavigation

LG LED 50UP75006 LF UHD Smart TV, 50" (127cm), Alpha5 , WiFi телевизорID EK000416561

LG LED 50UP75006 LF UHD Smart TV, 50" (127cm), Alpha5 , WiFi телевизорID: EK000416561

39.999 ден

Цена
31.890 ден

LG LED 50UP75006 LF UHD Smart TV, Alpha5 , телевизор Дијагонала: 50" / 127 cm Резолуција: 3840 x 2160 (4K) Технологија: LED Smart ТВ: Да Тјунер: DVB-T2/C/S2 WI-Fi: Да  Дознај повеќе

Бесплатна испорака

Доставуваме веќе од 30.09.2022

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 • 50"(127cm) 4K UHD SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Alpha5 4K processor
 • Direct LED backlight
 • HDR10 Pro / HLG
 • Panel refresh rate:(60 Hz)
 • Speaker system:20W
 • LG ThinQ
 • 4K Upscaler
 • Ultra Surround
 • Apple AirPlay 2, Apple HomeKit
 • webOS SMART TV + HbbTV
 • FILMMAKER MODE ™
 • Bluetooth V5.0
 • 2xHDMI,1xUSB,LAN,CI Slot
 • DVB-C/T2/S2
 • Вграден Wi-Fi
Тип на производ Телевизори
Бренд LG
Боја Црна
Гаранција 2 год.
Оперативен систем WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Тип на ТВ SMART
технологија LED
резолуција 3840 x 2160 (4K)
дијагонала 50"/127 cm